Wicked Angel - Part 22 (Yuu Li)

25. září 2016 v 16:51 | ~Calime~


Wicked Angel - part 22 (Yuu Li)

"Jenže les už byla takový a kraji vládla zima..." - Sarah J. Mass

Dívala jsem se, jak si Ren pohrává s krabičkou cigaret. Dlouhou dobu mlčel.
"Jestli nebudeš, tak já si dám," oznámila jsem mu a krabičku mu vytrhla z ruky. Pokrčil rameny: "Klidně. Já přestávám." Vrazila jsem si cigaretu do úst a zapálila. Brzy jsem pocítila tu tabákovou pachuť. Uklidňovalo mě to. Opřela jsem se o zídku vedle toho kluka. Co jsme odešli ze školy, nic pořádného neřekl. Hledal slova.
"Hele, prostě vybal, proč jsi tu a nezdržuj to," popíchla jsem ho. Ren se zamračil: "Podle toho, že znáš moje jméno, tak asi něco víš." Škubla jsem sebou. Vše co vím je ze záznamů od mého otčíma.
"Něco málo, ale byla bych ráda, kdyby se to psycho nedověděl," zamumlala jsem. Pořád to bylo lepší přiznat tomuhle ďáblovy, než Minhyunovi. Ren se na mě zvědavě podíval: "Psycho? Nedověděl? Koukám, že ty nejsi zrovna hodná holčička. Minhyun změnil vkus." Ušklíbla jsem se: "I kdyby ano, tobě to může být jedno. Spíš mě zajímá, proč jsi tady. Chceš ho vzít zpět k tý vaší mafii?!" Ren se rozesmál. Jako by na tom snad bylo něco zábavného!
"Holka ty fakt nic nevíš!" vyhrkl mezi smíchem: "Já už do mafie nepatřím. Byl jsem vykázán."
"Vážně?" zarazila jsem se. Jak to? Proč tu tedy je? Přestal se smát úplně: "Při mém posledním úkolu jsem byl zraněn a nemůžu používat plně pravou ruku. Takže jsem pro mafii byl zbytečný. Toho jsem využil. Odešel jsem společně s DaNou pryč od všeho."
"A proč jsi tedy tady?" nechápala jsem.
"Netušil jsem, že tohle někdy řeknu, ale přijel jsem zachránit Minhyuna," povzdechl si s trpkým úsměvem. Sevřela se mi hruď zděšením. Takže se mu doopravdy něco stalo!
"Jak…? Co…?" nedokázala jsem vyslovit jedinou větu. Představa Minhyuna v nebezpečí mě naprosto rozdrtila.
"Hej, uklidni se holka," napomenul mě Ren: "Zatím žije."
"Zatím?" vydechla jsem zděšeně. Ruce se mi začaly třást. Zatím…. Jak dlouho tohle "zatím" bude trvat? Jak dlouho bude žít. Hruď se mi sevřela. Začala jsem lapat po dechu. Ren mě popadl za hlavu a prudce mi jí stlačil mezi má kolena: "Zhluboka dýchej. Poslední, co teď potřebuji, aby ses mi dostala do šoku. Musím si s tebou promluvit." Přikývla jsem.
"Dobře, takže ty zhluboka dýchej a přitom mě pozorně poslouchej," odmlčel se: "Nechal jsem Minhyuna sledovat, protože jsem se bál, že by se za námi mohl vydat a něco DaNě udělat. Chtěl jsem se ujistit, že se to nestane. Po jisté době mi začaly chodit zprávy, že Minhyun odešel od mafie a že se léčí. Jednou náhle přišla zpráva, že se začal stýkat s jistou růžovo vlasou holkou. Ulevilo se mi. Našel si jiný život, takže se už nemusíme obávat. Jenže pak mi můj zdroj oznámil, že už se nemusíme obávat vůbec. Odvedla si ho mafie a drží ho."
"Do prdele," vyhrkla jsem. Z očí mi začaly stékat slzy. Dopadaly na beton pode mnou. Takže ho zabijí.
"Nemusíš se bát. Je cvičený, něco vydrží. Navíc ho nechtějí zabít. Jen chtějí, aby se vrátil k rodině. Jak znám Minhyuna, tak na něco takového nepřistoupí," usmál se pokřiveně Ren.
"Co budeme dělat?" zvedla jsem k němu hlavu.
"Vybojujeme se ho," ukázal mi svůj ďábelský úsměv. Otevřela jsem pusu: "Jak? Proč?"
"Jak? No prostě tam půjdeme a dostaneme ho zpátky. A proč? Asi kvůli tomu, že chápu, jaké to je být spoutaný na jednom místě. Chápu jaké to je, když nemůžeš být se svojí láskou. Navíc, kdysi jsme byli přátelé."
"Ale vždyť si říkal, že bojovat nemůžeš," vydechla jsem. Ren pokrčil samolibě rameny: "Za koho mě máš? Myslíš, že když mi odstavíš jednu ruku, tak jsem skončil? Prosím, tě, má ještě druhou a obě nohy. Ztráta jedné ruky mě neodrovná."
Kráčela jsem za Renem nějakou podzemní chodbou. Ze zdí táhl chlad a nikde nebyl jediné světlo. V ruce jsem držela taser a v kapse jsem měla zastrčený paralyzer. Celé tělo se mi klepalo. Ren přede mnou pevně svíral v levé ruce zbraň. Doopravdovou s ostrými náboji.
"Hej, co když někoho potkáme?" zeptala jsem se potichu.
"Neboj se, znám to tu jako své vlastní boty. Jediného koho potkáme, budou stráže u Minhyunové cely. A ty sundáme hravě," ujistil mě. I tak se mi to jeho "sundáme" moc nelíbilo.
"Co když nebude schopný chodit?" Ren se zastavil a otočil se na mě. Do ruky mi stiskl injekční stříkačku. Podívala jsem se na ní: "Co to je?"
"Adrenalin," oznámil mi. Vyděšeně jsem se na něj podívala: "To ho zabije!" Ren zavrtěl hlavou: "Nezabije. Na to to není dost velká dávka. Jen ho to nahodí. Bude vyčerpaný a hladový. Potřebujeme, aby dokázal odejít po svých."
"A co já s tím?" podívala jsem se na to skepticky. Ren protočil oči: "Ty mu to bodneš."
"Já?" vyjekla jsem.
"Ty, vím, že jsi dcerou zdravotní sestřičky a že ses ledacos od matky naučila. Tohle zvládneš levou zadní." Polkla jsem. Měl pravdu.
"Nezabiju ho?" zeptala jsem se.
"Nezbiješ," ujistil mě: "A teď jdeme."
Došli jsme na konec chodby. Nikde jsem neviděla dveře ani okno. Protočila jsem oči: "No bezva."
"Mlč," napomenul mě Ren. Choval se jako moje matka! Ohmatával zeď. Náhle jsem uslyšela cvaknutí. Zeď se o milimetr posunula. Otevřela jsem pusu. Ren se na mě usmál: "Myslíš, že mafie nemá únikové plány? Má možná víc únikových cest, než celý parlament." Proklouzl ven. Šla jsem hned za ním. Ocitli jsme se v dlouhé chodbě plné dveří s malými mřížkami. Připadalo mi to tu jako ve vězení.
Ren opatrně našlapoval a rozhlížel se okolo. Všude byl klid. Snažila jsem se ho potichu následovat. Ale zdál se mi, že i přesto dělám strašný hluk. Ren nebyl slyšet vůbec.
"Ještě kousek," zamumlal. Došli jsme na roh chodby. Ren se nenápadně podíval do druhé chodby. Naznačil mi, ať se podívám také. Opatrně jsem ho následovala.
Druhá chodba byla stejná jako tahle. Jediné co se lišilo, byli dveře, u kterých stál nechutný zjizvený chlap. Pobrukoval si nějakou melodii a usmíval se u toho. Ren do mě strčil, abych zapadla zpět. Podívala jsem se na něj.
"Já ho sejmu a ty odsud dostaň Minhyuna." Přikývla jsem. Začal na prstech odpočívat od tří. Když dopočítal, tak se rozeběhl k tomu chlápkovi. Jednou ranou ho složil k zemi. Chlap se ovšem rychle vzpamatoval a začal se bránit. Kopl Rena do břicha. Ten od něj uskočil. Začali se prát. Využila jsem jejich nepozornosti a rozeběhla se ke dveřím. Vzala jsem za kliku, ale bylo zamčeno.
"Do prdele!" zaklela jsem. Položila jsem taser na zem a vytáhla z vlasů pinetky. Boj za mnou hlasitě zuřil.
"Dělej!" křikl Ren. Otočila jsem se na ně. Chlápek už si mě všiml. Snažil se ke mně dostat, ale Ren mu v tom bránil. Rychle jsem se otočila zpět na dveře. Pinetkami jsem začala šťourat v zámku. Ruce se mi třásly a srdce hlasitě bilo. Stále nepřicházel ten vytoužený zvuk cvaknutí zámku. V tom se ozval. Neobtěžovala jsem se zvednou taser, ani zjistit, jak na tom Ren je. Jen jsem vběhla dovnitř. Zarazila jsem se na prahu. Minhyun měl hlavu bezvládně viset dopředu. Z vlasů mu odkapávala voda smíšená s krví. To směsí bylo nasáklé i jeho oblečení. Do očí mi vyhrkly slzy. Udělala jsem krok dopředu. Minhyun sebou trhl.
"Mě nedostanete," zasyčel. Hned potom se začal šíleně smát: "Mě nedostanete, vy zmrdi!" V tom zvedl hlavu. Na tváři měl několik hnusných modřin. Z některých vytýkala krev.
"Psycho," vydechla jsem. Minhyun se znovu začal smát: "A co má být tohle? Co jste mi to, vy zkurvysyni, dali?!"
"Minhyun, to jsem já. Yuu Li," poklekla jsem před něj. Díval se mi do obličeje. Pokřiveně se usmál při pohledu na mě: "Ale to je vlastně jedno. Tahle zasraná halucinace se mi fakt líbí."

"Já nejsem halucinace," plakala jsem. Přiložila jsem mu ruku na tvář. Spokojeně zavřel oči a přitiskl se k ní. Náhle mu hlava prudce poklesla. Omdlel! Vyděšeně jsem uskočila.
Začala jsem v kapse hledat injekci od Rena.
"Do prdele!" zahučela jsem zoufale, když jsem jí nemohla najít. Já jí ztratila! Určitě jsem jí ztratila. Do prdele! Šahala jsem zoufale do všech kapes. Náhle jsem jí ucítila. Rychle jsem jí vyndala.
"Dělej!" ozval se za mnou náhle Ren: "Ten zmrd, utekl pro posily!" Zahodila krytku jehly a cvrkla jsem do injekce. Lehce jsem z ní vymáčkla vzduch. I když jsem byla ve spěchu, tak jsem nehodlala riskovat, že mu bodnu kyslík do žíly. Vytáhla jsem Minhyunovi rukáv na pohublé ruce. Tak moc ztratil váhu za tu dobu!
Nebylo problém najít žílu. Větší problém byly moje klepající se ruce. Na chodbě jsem uslyšela hluk. Ren zaklel: "Do prdele, dělej, Yuu Li!" Zavřela jsem oči a bodla. Vyprázdnila jsem obsah injekční stříkačky. Minhyun sebou trhl. Rychle jsem stříkačku vytáhla. Postavila jsem se před něj a čekala jsem, až se probere. Kroky se ve spěchu blížily.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Karin_Kim55 Karin_Kim55 | Web | 25. září 2016 v 19:24 | Reagovat

Omo..!! OMO!!!!! OMO!!!!!! JEŠTĚ JEDEN!!! JEŠTĚ JEDEN DÍL!!!!  O_O TO NEVYDRŽÍM!!! BOŽE!! OCHRANUJ MĚ!!!! AT TO DO TÉ DOBY PŘEŽIJU!!!! *w* To je dokonalost!!!! *0*
ÍÍííkk!!!! Q__Q Mám o MinHyuna strašný strach!!! Q_Q
Já vaše povídky miluju a zároven nenávidím!! O_O >3< Miluji, protože nemám vůbec žádný tušení, co bude dál, a nenávidím, protože si vůbec nic nedokážu domyslet!!! :D :-D >3< Docela ironie, že? ^^"
Neskutečně se těším na další díl!!!!!!! ♥♥♥♥♥

jak si myslí, že je to halucinace...... To je tak sladké!! ♥ *w* *je zcela v pořádku* *přikyvuje*

2 Karin_Kim55 Karin_Kim55 | Web | 1. října 2016 v 23:44 | Reagovat

BOŽE!!! BOŽE!!!! ZÍTRA POSLEDNÍ DÍL!!!!
*celý její pokoj zaplnily její slzy, které nepřestávají padat*

3 Arlenediots Arlenediots | E-mail | 22. července 2017 v 21:52 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha breaking of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
Good luck!

XRumer20170721

4 Carolynneemo Carolynneemo | E-mail | 6. srpna 2017 v 16:14 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas breaking of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
Good luck!

XRumer201708

5 Dol33larot Dol33larot | E-mail | 13. srpna 2017 v 0:32 | Reagovat

<b>Добро пожаловать на наш сайт</b>
<b>V.I.P. Услуги
OpenVPN
DoubleVPN Service
Proxy/Socks Service</b>
<a href=http://0.00000007.ru/2#WKsKk14waz>
<img>http://0.00000007.ru/3#8fmrT5CauD</img>
</a>
------------------------
Неизменно большое количество socks и proxy серверов онлайн
в данный момент: 33557 IP в 198 государствах
<b>Высочайшая анонимность - мы гарантируем, что все наши прокси сервера абсолютно анонимны</b>
(тоесть не ведут логов и не видоизменяют<b> http заголовки)</b>

Шифрация траффика до сокс сервера, собственные технологии туннелирования траффика!
Сверхнадёжная защита IP и абсолютно всех соединений без эксплуатации VPN
Возможность защищённого соединения с сокс серверами включена на всех тарифах! Сохранить в тайне или сменить ваш IP можно 2-я кликами мышки.

<b>Совместимо с Windows 2k/2k3/XP/Vista/Seven/Win8
Совместимо с MacOS, Linux, BSD (100% работоспособность через WINE)
Совместимо с любыми виртуальными машинами</b>

Безусловно САМЫЕ дешевые расценки на безлимитный доступ при высочайшем качестве
Наше правило - больше приобретаешь - меньше платишь
Возможность выбора наиболее подходящего анонимного прокси сервера - фильтрация по маске
-IP Hostname Language Uptime Country City Region-
Неизрасходованные прокси не сгорают при завершении периода действия аккуанта.
ICQ бот на всех без исключения тарифных планах!
<b>Профессиональная техподдержка</b>
Автоматическая оплата средствами популярных платёжных систем WebMoney , PerfectMoney и BITCOIN
Полностью Анонимный VPN Сервис
Доступ по защищённому https протоколу
<b>Всё что нужно для получения доступа это зарегистрироваться и произвести оплату!</b>

<a href=http://0.00000007.ru/2#25r6H2HNNt>Vip proxy</a>
__________
openvpn download
свежие ключи +для касперского прокси россия
прокси автоматически
лучшие прокси сервера россии бесплатно

6 Georgeanync Georgeanync | E-mail | Web | 20. srpna 2017 v 23:52 | Reagovat

<a href=http://cyril-leytsihovich.ml/>млм база казахстан, холдинг 1 9 90 в сетевом маркетинге</a>

7 Georgeanync Georgeanync | E-mail | Web | 22. srpna 2017 v 22:56 | Reagovat

<a href=http://cyril-leytsihovich.ml/>mlm бизнес что это такое, сетевой маркетинг сегодня</a>

8 Scrbothege Scrbothege | E-mail | Web | 23. září 2017 v 11:44 | Reagovat

cialis soft tabs generic
<a href="http://cialisofkl.com/">buy cialis</a>
cialis in canada
<a href=http://cialisofkl.com/>cheap cialis</a> ’

9 Vqvqblors Vqvqblors | E-mail | Web | 24. září 2017 v 23:47 | Reagovat

cialis mexico
<a href="http://gawcialis.com/">generic cialis</a>
cialis brand
<a href=http://gawcialis.com/>cialis online</a> ’

10 FfvgDoorge FfvgDoorge | E-mail | Web | 25. září 2017 v 0:06 | Reagovat

cialis tablets for sale
<a href="http://veucialis.com/">buy cialis</a>
free cialis coupon
<a href=http://veucialis.com/>buy cialis</a> ’

11 Ldvsloxia Ldvsloxia | E-mail | Web | 25. září 2017 v 4:45 | Reagovat

natural viagra alternative
<a href="http://fuyviagraf.com/">generic viagra</a>
viagra patent expiration date
<a href=http://fuyviagraf.com/>viagra online</a> ’

12 BhnjSmoola BhnjSmoola | E-mail | Web | 26. září 2017 v 0:31 | Reagovat

cheap viagra online without prescription
<a href="http://viagracekan.com/">viagra online</a>
viagra plus
<a href=http://viagracekan.com/>cheap viagra</a> ’

13 Drvpbobjepe Drvpbobjepe | E-mail | Web | 27. září 2017 v 11:15 | Reagovat

cheap brand name viagra - http://viagraonszb.com/
best generic viagra <a href="http://viagraonszb.com/">viagra online</a> ’

14 Avito321Mupt Avito321Mupt | E-mail | 29. září 2017 v 0:04 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Приветствую вас, дорогие друзья!</b>

Готовы предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам требуются определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если необходим залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

по номеру узнать аккаунт авито
как удалить аккаунт на авито в приложении
как создать аккаунт на авито
как получить деньги при продаже на авито
авито аккаунт заблокировали

15 Ikmearript Ikmearript | E-mail | Web | 29. září 2017 v 11:47 | Reagovat

cash payday loans
<a href="https://paydayrvjlo.com/">payday loan lenders</a>
debt consolidation loan bad credit
<a href=https://paydayrvjlo.com/>fast payday loan</a> ’

16 FvrcIdeobe FvrcIdeobe | E-mail | Web | 1. října 2017 v 2:06 | Reagovat

quick cash loan
<a href="https://cashadvanceamericasev.org">pay day loan</a>
loans
<a href=https://cashadvanceamericasev.org>payday loans no credit check</a> ’

17 Muntrheaby Muntrheaby | E-mail | Web | 4. října 2017 v 7:47 | Reagovat

generic brands viagra online
<a href="http://sexviagen.com/">viagra online</a>
natural viagra alternatives
<a href="http://sexviagen.com/">generic viagra</a> ’

18 Fwjjarript Fwjjarript | E-mail | Web | 4. října 2017 v 15:23 | Reagovat

get out of debt
<a href="https://paydayllae.com/">online payday loans direct lenders</a>
bad credit car loan
<a href=https://paydayllae.com/>online payday loans direct lenders</a> ’

19 AlysonKte AlysonKte | E-mail | Web | 9. října 2017 v 4:14 | Reagovat

My friend and I went camping the other day. It was a horrible experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random things and complained about his sleeplessness. I totally told him to <a href=https://www.snowdonrailway.co.uk/phpunit/is-tramadol-a-opiate>url</a> and deal with it.

20 MIAKjz MIAKjz | E-mail | Web | 18. října 2017 v 22:34 | Reagovat

http://bookmark.wikitechguru.com/2017/10/07/buy-tramadol-without-prescription/

21 Avito321Mupt Avito321Mupt | E-mail | 22. října 2017 v 10:41 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Здравствуйте, дорогие друзья!</b>

Будем рады предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам нужны определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если требуется залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

не могу зайти в свой аккаунт авито
как вернуть деньги за магазин авито
авито номер подтверждён в аккаунте
возьму деньги в долг на авито
авито как разблокировать свой аккаунт в

22 BqxvSmoola BqxvSmoola | E-mail | Web | 25. října 2017 v 21:19 | Reagovat

viagra brand buy
<a href="http://genericviagra-onat24.com/">generic viagra</a>
brand viagra without prescription
<a href=http://genericviagra-onat24.com/>generic viagra</a> ’

23 BethanyUng BethanyUng | 27. října 2017 v 5:55 | Reagovat

Oh Lord. I don't know what to do as I have loads of work to do next week semester. Plus the university exams are nearing, it will be a torture. I am already being nervous maybe I should <a href=http://www.scoop.it/t/general-information-134/p/4087047523/2017/10/18/medztop-com>click here</a> to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

24 KbarWamync KbarWamync | E-mail | Web | 28. října 2017 v 9:12 | Reagovat

cialis pill splitting - http://buycialis-ehageneric.com/
cialis 50 <a href=http://buycialis-ehageneric.com/>generic cialis</a> ’

25 Mbjmkobjepe Mbjmkobjepe | E-mail | Web | 4. prosince 2017 v 19:50 | Reagovat

brand generic online viagra
http://vipnowed7.com/
cheapest viagra online
<a href="http://vipnowed7.com/viagra-cost/">viagra pills</a>
discount generic viagra

26 Kdbccfabelo Kdbccfabelo | E-mail | Web | 8. prosince 2017 v 11:40 | Reagovat

debt help http://paydayloansonlinenow.us.com/
approval payday loan <a href=http://paydayloansonlinenow.us.com/>payday loans online direct lenders only</a>

27 Munlbsorenty Munlbsorenty | E-mail | Web | 21. prosince 2017 v 16:19 | Reagovat

bad credit home loans https://1paydayloansonline.com/
installment loans bad credit <a href="https://1paydayloansonline.com/">payday loans online direct lenders only</a>

28 Mlokmorenty Mlokmorenty | E-mail | Web | 21. prosince 2017 v 19:59 | Reagovat

quick personal loans bad credit https://1paydayloansonline.com/
a payday loan company <a href="https://1paydayloansonline.com/">direct lender payday loans</a>

29 Dvenrenaudila Dvenrenaudila | E-mail | Web | 22. prosince 2017 v 19:50 | Reagovat

a payday loan lender
<a href="https://1paydayloansonline.com/">payday advance loan</a>
a payday loan lender
<a href="https://1paydayloansonline.com/">loans online</a>

30 Dbsdbaudila Dbsdbaudila | E-mail | Web | 24. prosince 2017 v 20:46 | Reagovat

payday loan texas
<a href="https://paydayloansxxe.com/">bad credit loan</a>
payday loans direct lender no credit check
<a href="https://paydayloansxxe.com/">payday loans</a>

31 Dbsggaudila Dbsggaudila | E-mail | Web | 25. prosince 2017 v 19:07 | Reagovat

instant personal loan
<a href="https://rfgpersonalloan.com/">bad credit loans</a>
need payday loan today
<a href="https://rfgpersonalloan.com/">online loans</a>

32 Dbsabggaudila Dbsabggaudila | E-mail | Web | 26. prosince 2017 v 21:29 | Reagovat

emergency loan
<a href="https://www.getispaydayloansonline.com/">payday loans online</a>
quick cash loans
<a href="https://www.getispaydayloansonline.com/">online payday loans no credit check</a>

33 Dcfxaudila Dcfxaudila | E-mail | Web | 7. ledna 2018 v 14:00 | Reagovat

a no fax payday loan
<a href="https://paydayacerl.org/">loans online</a>
instant online loans no credit check
<a href="https://paydayacerl.org/">online loans</a>

34 FndDoorge FndDoorge | E-mail | Web | 16. ledna 2018 v 1:31 | Reagovat

women cialis
<a href="http://buyvcialiosonline.com/">cialis 20mg</a>
buy cheap cialis online
<a href=http://buyvcialiosonline.com/>cialis price</a> ’

35 VecIdeobe VecIdeobe | E-mail | Web | 22. ledna 2018 v 1:54 | Reagovat

payday loan direct lenders only
<a href="https://paydayloans-online.us.org/">bad credit payday loans</a>
loan cash
<a href=https://paydayloans-online.us.org/>payday cash loan</a>

36 OndcWhase OndcWhase | E-mail | Web | 24. ledna 2018 v 0:37 | Reagovat

viagra order online
http://genericonlineviaqra.com/
viagra from canada
<a href="http://genericonlineviaqra.com/">viagra prescription</a> OK’

37 VecuImmick VecuImmick | E-mail | Web | 25. ledna 2018 v 14:11 | Reagovat

viagra sales
<a href=http://viasergeneric.com/>order viagra</a>
viagra online consult brand
<a href="http://viasergeneric.com/">purchase viagra</a>  OK’

38 EcfvImmick EcfvImmick | E-mail | Web | 27. ledna 2018 v 3:39 | Reagovat

viagra substitute http://viasergeneric.com/  OK’

39 Brcsabelo Brcsabelo | E-mail | Web | 2. února 2018 v 21:22 | Reagovat

OK’ https://onlineloan.us.org/
cash america payday loans <a href=https://onlineloan.us.org/>bad credit payday loans</a>

40 Dxvaudila Dxvaudila | E-mail | Web | 3. února 2018 v 13:38 | Reagovat

OK’
<a href="https://cashadvanceonline.us.org/">fast payday loan</a>
bad credit easy payday loan <a href="https://cashadvanceonline.us.org/">payday loan</a>

41 Vrcartith Vrcartith | E-mail | Web | 6. února 2018 v 16:44 | Reagovat

OK’
<a href="http://viasergeneric.com/">cheap viagra online</a>
viagra online order
<a href=http://viasergeneric.com/>buy viagra</a>

42 LdfBloli LdfBloli | E-mail | Web | 9. února 2018 v 0:23 | Reagovat

Hello! All!  <a href="http://genericviaser.com/">viagra online</a> viagra dosage <a href=http://genericviaser.com/>viagra</a> ok’

43 Gbbabelo Gbbabelo | E-mail | Web | 13. února 2018 v 5:11 | Reagovat

OK’
<a href="https://writingpaperwritethesis.org/">write my paper for cheap</a>
can someone help me with my homework
https://writingpaperwritethesis.org/ - write my paper for me

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama