Wicked Angel - Part 22 (Yuu Li)

25. září 2016 v 16:51 | ~Calime~


Wicked Angel - part 22 (Yuu Li)

"Jenže les už byla takový a kraji vládla zima..." - Sarah J. Mass

Dívala jsem se, jak si Ren pohrává s krabičkou cigaret. Dlouhou dobu mlčel.
"Jestli nebudeš, tak já si dám," oznámila jsem mu a krabičku mu vytrhla z ruky. Pokrčil rameny: "Klidně. Já přestávám." Vrazila jsem si cigaretu do úst a zapálila. Brzy jsem pocítila tu tabákovou pachuť. Uklidňovalo mě to. Opřela jsem se o zídku vedle toho kluka. Co jsme odešli ze školy, nic pořádného neřekl. Hledal slova.
"Hele, prostě vybal, proč jsi tu a nezdržuj to," popíchla jsem ho. Ren se zamračil: "Podle toho, že znáš moje jméno, tak asi něco víš." Škubla jsem sebou. Vše co vím je ze záznamů od mého otčíma.
"Něco málo, ale byla bych ráda, kdyby se to psycho nedověděl," zamumlala jsem. Pořád to bylo lepší přiznat tomuhle ďáblovy, než Minhyunovi. Ren se na mě zvědavě podíval: "Psycho? Nedověděl? Koukám, že ty nejsi zrovna hodná holčička. Minhyun změnil vkus." Ušklíbla jsem se: "I kdyby ano, tobě to může být jedno. Spíš mě zajímá, proč jsi tady. Chceš ho vzít zpět k tý vaší mafii?!" Ren se rozesmál. Jako by na tom snad bylo něco zábavného!
"Holka ty fakt nic nevíš!" vyhrkl mezi smíchem: "Já už do mafie nepatřím. Byl jsem vykázán."
"Vážně?" zarazila jsem se. Jak to? Proč tu tedy je? Přestal se smát úplně: "Při mém posledním úkolu jsem byl zraněn a nemůžu používat plně pravou ruku. Takže jsem pro mafii byl zbytečný. Toho jsem využil. Odešel jsem společně s DaNou pryč od všeho."
"A proč jsi tedy tady?" nechápala jsem.
"Netušil jsem, že tohle někdy řeknu, ale přijel jsem zachránit Minhyuna," povzdechl si s trpkým úsměvem. Sevřela se mi hruď zděšením. Takže se mu doopravdy něco stalo!
"Jak…? Co…?" nedokázala jsem vyslovit jedinou větu. Představa Minhyuna v nebezpečí mě naprosto rozdrtila.
"Hej, uklidni se holka," napomenul mě Ren: "Zatím žije."
"Zatím?" vydechla jsem zděšeně. Ruce se mi začaly třást. Zatím…. Jak dlouho tohle "zatím" bude trvat? Jak dlouho bude žít. Hruď se mi sevřela. Začala jsem lapat po dechu. Ren mě popadl za hlavu a prudce mi jí stlačil mezi má kolena: "Zhluboka dýchej. Poslední, co teď potřebuji, aby ses mi dostala do šoku. Musím si s tebou promluvit." Přikývla jsem.
"Dobře, takže ty zhluboka dýchej a přitom mě pozorně poslouchej," odmlčel se: "Nechal jsem Minhyuna sledovat, protože jsem se bál, že by se za námi mohl vydat a něco DaNě udělat. Chtěl jsem se ujistit, že se to nestane. Po jisté době mi začaly chodit zprávy, že Minhyun odešel od mafie a že se léčí. Jednou náhle přišla zpráva, že se začal stýkat s jistou růžovo vlasou holkou. Ulevilo se mi. Našel si jiný život, takže se už nemusíme obávat. Jenže pak mi můj zdroj oznámil, že už se nemusíme obávat vůbec. Odvedla si ho mafie a drží ho."
"Do prdele," vyhrkla jsem. Z očí mi začaly stékat slzy. Dopadaly na beton pode mnou. Takže ho zabijí.
"Nemusíš se bát. Je cvičený, něco vydrží. Navíc ho nechtějí zabít. Jen chtějí, aby se vrátil k rodině. Jak znám Minhyuna, tak na něco takového nepřistoupí," usmál se pokřiveně Ren.
"Co budeme dělat?" zvedla jsem k němu hlavu.
"Vybojujeme se ho," ukázal mi svůj ďábelský úsměv. Otevřela jsem pusu: "Jak? Proč?"
"Jak? No prostě tam půjdeme a dostaneme ho zpátky. A proč? Asi kvůli tomu, že chápu, jaké to je být spoutaný na jednom místě. Chápu jaké to je, když nemůžeš být se svojí láskou. Navíc, kdysi jsme byli přátelé."
"Ale vždyť si říkal, že bojovat nemůžeš," vydechla jsem. Ren pokrčil samolibě rameny: "Za koho mě máš? Myslíš, že když mi odstavíš jednu ruku, tak jsem skončil? Prosím, tě, má ještě druhou a obě nohy. Ztráta jedné ruky mě neodrovná."
Kráčela jsem za Renem nějakou podzemní chodbou. Ze zdí táhl chlad a nikde nebyl jediné světlo. V ruce jsem držela taser a v kapse jsem měla zastrčený paralyzer. Celé tělo se mi klepalo. Ren přede mnou pevně svíral v levé ruce zbraň. Doopravdovou s ostrými náboji.
"Hej, co když někoho potkáme?" zeptala jsem se potichu.
"Neboj se, znám to tu jako své vlastní boty. Jediného koho potkáme, budou stráže u Minhyunové cely. A ty sundáme hravě," ujistil mě. I tak se mi to jeho "sundáme" moc nelíbilo.
"Co když nebude schopný chodit?" Ren se zastavil a otočil se na mě. Do ruky mi stiskl injekční stříkačku. Podívala jsem se na ní: "Co to je?"
"Adrenalin," oznámil mi. Vyděšeně jsem se na něj podívala: "To ho zabije!" Ren zavrtěl hlavou: "Nezabije. Na to to není dost velká dávka. Jen ho to nahodí. Bude vyčerpaný a hladový. Potřebujeme, aby dokázal odejít po svých."
"A co já s tím?" podívala jsem se na to skepticky. Ren protočil oči: "Ty mu to bodneš."
"Já?" vyjekla jsem.
"Ty, vím, že jsi dcerou zdravotní sestřičky a že ses ledacos od matky naučila. Tohle zvládneš levou zadní." Polkla jsem. Měl pravdu.
"Nezabiju ho?" zeptala jsem se.
"Nezbiješ," ujistil mě: "A teď jdeme."
Došli jsme na konec chodby. Nikde jsem neviděla dveře ani okno. Protočila jsem oči: "No bezva."
"Mlč," napomenul mě Ren. Choval se jako moje matka! Ohmatával zeď. Náhle jsem uslyšela cvaknutí. Zeď se o milimetr posunula. Otevřela jsem pusu. Ren se na mě usmál: "Myslíš, že mafie nemá únikové plány? Má možná víc únikových cest, než celý parlament." Proklouzl ven. Šla jsem hned za ním. Ocitli jsme se v dlouhé chodbě plné dveří s malými mřížkami. Připadalo mi to tu jako ve vězení.
Ren opatrně našlapoval a rozhlížel se okolo. Všude byl klid. Snažila jsem se ho potichu následovat. Ale zdál se mi, že i přesto dělám strašný hluk. Ren nebyl slyšet vůbec.
"Ještě kousek," zamumlal. Došli jsme na roh chodby. Ren se nenápadně podíval do druhé chodby. Naznačil mi, ať se podívám také. Opatrně jsem ho následovala.
Druhá chodba byla stejná jako tahle. Jediné co se lišilo, byli dveře, u kterých stál nechutný zjizvený chlap. Pobrukoval si nějakou melodii a usmíval se u toho. Ren do mě strčil, abych zapadla zpět. Podívala jsem se na něj.
"Já ho sejmu a ty odsud dostaň Minhyuna." Přikývla jsem. Začal na prstech odpočívat od tří. Když dopočítal, tak se rozeběhl k tomu chlápkovi. Jednou ranou ho složil k zemi. Chlap se ovšem rychle vzpamatoval a začal se bránit. Kopl Rena do břicha. Ten od něj uskočil. Začali se prát. Využila jsem jejich nepozornosti a rozeběhla se ke dveřím. Vzala jsem za kliku, ale bylo zamčeno.
"Do prdele!" zaklela jsem. Položila jsem taser na zem a vytáhla z vlasů pinetky. Boj za mnou hlasitě zuřil.
"Dělej!" křikl Ren. Otočila jsem se na ně. Chlápek už si mě všiml. Snažil se ke mně dostat, ale Ren mu v tom bránil. Rychle jsem se otočila zpět na dveře. Pinetkami jsem začala šťourat v zámku. Ruce se mi třásly a srdce hlasitě bilo. Stále nepřicházel ten vytoužený zvuk cvaknutí zámku. V tom se ozval. Neobtěžovala jsem se zvednou taser, ani zjistit, jak na tom Ren je. Jen jsem vběhla dovnitř. Zarazila jsem se na prahu. Minhyun měl hlavu bezvládně viset dopředu. Z vlasů mu odkapávala voda smíšená s krví. To směsí bylo nasáklé i jeho oblečení. Do očí mi vyhrkly slzy. Udělala jsem krok dopředu. Minhyun sebou trhl.
"Mě nedostanete," zasyčel. Hned potom se začal šíleně smát: "Mě nedostanete, vy zmrdi!" V tom zvedl hlavu. Na tváři měl několik hnusných modřin. Z některých vytýkala krev.
"Psycho," vydechla jsem. Minhyun se znovu začal smát: "A co má být tohle? Co jste mi to, vy zkurvysyni, dali?!"
"Minhyun, to jsem já. Yuu Li," poklekla jsem před něj. Díval se mi do obličeje. Pokřiveně se usmál při pohledu na mě: "Ale to je vlastně jedno. Tahle zasraná halucinace se mi fakt líbí."

"Já nejsem halucinace," plakala jsem. Přiložila jsem mu ruku na tvář. Spokojeně zavřel oči a přitiskl se k ní. Náhle mu hlava prudce poklesla. Omdlel! Vyděšeně jsem uskočila.
Začala jsem v kapse hledat injekci od Rena.
"Do prdele!" zahučela jsem zoufale, když jsem jí nemohla najít. Já jí ztratila! Určitě jsem jí ztratila. Do prdele! Šahala jsem zoufale do všech kapes. Náhle jsem jí ucítila. Rychle jsem jí vyndala.
"Dělej!" ozval se za mnou náhle Ren: "Ten zmrd, utekl pro posily!" Zahodila krytku jehly a cvrkla jsem do injekce. Lehce jsem z ní vymáčkla vzduch. I když jsem byla ve spěchu, tak jsem nehodlala riskovat, že mu bodnu kyslík do žíly. Vytáhla jsem Minhyunovi rukáv na pohublé ruce. Tak moc ztratil váhu za tu dobu!
Nebylo problém najít žílu. Větší problém byly moje klepající se ruce. Na chodbě jsem uslyšela hluk. Ren zaklel: "Do prdele, dělej, Yuu Li!" Zavřela jsem oči a bodla. Vyprázdnila jsem obsah injekční stříkačky. Minhyun sebou trhl. Rychle jsem stříkačku vytáhla. Postavila jsem se před něj a čekala jsem, až se probere. Kroky se ve spěchu blížily.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Karin_Kim55 Karin_Kim55 | Web | 25. září 2016 v 19:24 | Reagovat

Omo..!! OMO!!!!! OMO!!!!!! JEŠTĚ JEDEN!!! JEŠTĚ JEDEN DÍL!!!!  O_O TO NEVYDRŽÍM!!! BOŽE!! OCHRANUJ MĚ!!!! AT TO DO TÉ DOBY PŘEŽIJU!!!! *w* To je dokonalost!!!! *0*
ÍÍííkk!!!! Q__Q Mám o MinHyuna strašný strach!!! Q_Q
Já vaše povídky miluju a zároven nenávidím!! O_O >3< Miluji, protože nemám vůbec žádný tušení, co bude dál, a nenávidím, protože si vůbec nic nedokážu domyslet!!! :D :-D >3< Docela ironie, že? ^^"
Neskutečně se těším na další díl!!!!!!! ♥♥♥♥♥

jak si myslí, že je to halucinace...... To je tak sladké!! ♥ *w* *je zcela v pořádku* *přikyvuje*

2 Karin_Kim55 Karin_Kim55 | Web | 1. října 2016 v 23:44 | Reagovat

BOŽE!!! BOŽE!!!! ZÍTRA POSLEDNÍ DÍL!!!!
*celý její pokoj zaplnily její slzy, které nepřestávají padat*

3 Arlenediots Arlenediots | E-mail | 22. července 2017 v 21:52 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha breaking of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
Good luck!

XRumer20170721

4 Carolynneemo Carolynneemo | E-mail | 6. srpna 2017 v 16:14 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas breaking of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
Good luck!

XRumer201708

5 Dol33larot Dol33larot | E-mail | 13. srpna 2017 v 0:32 | Reagovat

<b>Добро пожаловать на наш сайт</b>
<b>V.I.P. Услуги
OpenVPN
DoubleVPN Service
Proxy/Socks Service</b>
<a href=http://0.00000007.ru/2#WKsKk14waz>
<img>http://0.00000007.ru/3#8fmrT5CauD</img>
</a>
------------------------
Неизменно большое количество socks и proxy серверов онлайн
в данный момент: 33557 IP в 198 государствах
<b>Высочайшая анонимность - мы гарантируем, что все наши прокси сервера абсолютно анонимны</b>
(тоесть не ведут логов и не видоизменяют<b> http заголовки)</b>

Шифрация траффика до сокс сервера, собственные технологии туннелирования траффика!
Сверхнадёжная защита IP и абсолютно всех соединений без эксплуатации VPN
Возможность защищённого соединения с сокс серверами включена на всех тарифах! Сохранить в тайне или сменить ваш IP можно 2-я кликами мышки.

<b>Совместимо с Windows 2k/2k3/XP/Vista/Seven/Win8
Совместимо с MacOS, Linux, BSD (100% работоспособность через WINE)
Совместимо с любыми виртуальными машинами</b>

Безусловно САМЫЕ дешевые расценки на безлимитный доступ при высочайшем качестве
Наше правило - больше приобретаешь - меньше платишь
Возможность выбора наиболее подходящего анонимного прокси сервера - фильтрация по маске
-IP Hostname Language Uptime Country City Region-
Неизрасходованные прокси не сгорают при завершении периода действия аккуанта.
ICQ бот на всех без исключения тарифных планах!
<b>Профессиональная техподдержка</b>
Автоматическая оплата средствами популярных платёжных систем WebMoney , PerfectMoney и BITCOIN
Полностью Анонимный VPN Сервис
Доступ по защищённому https протоколу
<b>Всё что нужно для получения доступа это зарегистрироваться и произвести оплату!</b>

<a href=http://0.00000007.ru/2#25r6H2HNNt>Vip proxy</a>
__________
openvpn download
свежие ключи +для касперского прокси россия
прокси автоматически
лучшие прокси сервера россии бесплатно

6 Georgeanync Georgeanync | E-mail | Web | 20. srpna 2017 v 23:52 | Reagovat

<a href=http://cyril-leytsihovich.ml/>млм база казахстан, холдинг 1 9 90 в сетевом маркетинге</a>

7 Georgeanync Georgeanync | E-mail | Web | 22. srpna 2017 v 22:56 | Reagovat

<a href=http://cyril-leytsihovich.ml/>mlm бизнес что это такое, сетевой маркетинг сегодня</a>

8 Scrbothege Scrbothege | E-mail | Web | 23. září 2017 v 11:44 | Reagovat

cialis soft tabs generic
<a href="http://cialisofkl.com/">buy cialis</a>
cialis in canada
<a href=http://cialisofkl.com/>cheap cialis</a> ’

9 Vqvqblors Vqvqblors | E-mail | Web | 24. září 2017 v 23:47 | Reagovat

cialis mexico
<a href="http://gawcialis.com/">generic cialis</a>
cialis brand
<a href=http://gawcialis.com/>cialis online</a> ’

10 FfvgDoorge FfvgDoorge | E-mail | Web | 25. září 2017 v 0:06 | Reagovat

cialis tablets for sale
<a href="http://veucialis.com/">buy cialis</a>
free cialis coupon
<a href=http://veucialis.com/>buy cialis</a> ’

11 Ldvsloxia Ldvsloxia | E-mail | Web | 25. září 2017 v 4:45 | Reagovat

natural viagra alternative
<a href="http://fuyviagraf.com/">generic viagra</a>
viagra patent expiration date
<a href=http://fuyviagraf.com/>viagra online</a> ’

12 BhnjSmoola BhnjSmoola | E-mail | Web | 26. září 2017 v 0:31 | Reagovat

cheap viagra online without prescription
<a href="http://viagracekan.com/">viagra online</a>
viagra plus
<a href=http://viagracekan.com/>cheap viagra</a> ’

13 Drvpbobjepe Drvpbobjepe | E-mail | Web | 27. září 2017 v 11:15 | Reagovat

cheap brand name viagra - http://viagraonszb.com/
best generic viagra <a href="http://viagraonszb.com/">viagra online</a> ’

14 Avito321Mupt Avito321Mupt | E-mail | 29. září 2017 v 0:04 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Приветствую вас, дорогие друзья!</b>

Готовы предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам требуются определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если необходим залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

по номеру узнать аккаунт авито
как удалить аккаунт на авито в приложении
как создать аккаунт на авито
как получить деньги при продаже на авито
авито аккаунт заблокировали

15 Ikmearript Ikmearript | E-mail | Web | 29. září 2017 v 11:47 | Reagovat

cash payday loans
<a href="https://paydayrvjlo.com/">payday loan lenders</a>
debt consolidation loan bad credit
<a href=https://paydayrvjlo.com/>fast payday loan</a> ’

16 FvrcIdeobe FvrcIdeobe | E-mail | Web | 1. října 2017 v 2:06 | Reagovat

quick cash loan
<a href="https://cashadvanceamericasev.org">pay day loan</a>
loans
<a href=https://cashadvanceamericasev.org>payday loans no credit check</a> ’

17 Muntrheaby Muntrheaby | E-mail | Web | 4. října 2017 v 7:47 | Reagovat

generic brands viagra online
<a href="http://sexviagen.com/">viagra online</a>
natural viagra alternatives
<a href="http://sexviagen.com/">generic viagra</a> ’

18 Fwjjarript Fwjjarript | E-mail | Web | 4. října 2017 v 15:23 | Reagovat

get out of debt
<a href="https://paydayllae.com/">online payday loans direct lenders</a>
bad credit car loan
<a href=https://paydayllae.com/>online payday loans direct lenders</a> ’

19 AlysonKte AlysonKte | E-mail | Web | 9. října 2017 v 4:14 | Reagovat

My friend and I went camping the other day. It was a horrible experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random things and complained about his sleeplessness. I totally told him to <a href=https://www.snowdonrailway.co.uk/phpunit/is-tramadol-a-opiate>url</a> and deal with it.

20 MIAKjz MIAKjz | E-mail | Web | 18. října 2017 v 22:34 | Reagovat

http://bookmark.wikitechguru.com/2017/10/07/buy-tramadol-without-prescription/

21 Avito321Mupt Avito321Mupt | E-mail | 22. října 2017 v 10:41 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Здравствуйте, дорогие друзья!</b>

Будем рады предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам нужны определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если требуется залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

не могу зайти в свой аккаунт авито
как вернуть деньги за магазин авито
авито номер подтверждён в аккаунте
возьму деньги в долг на авито
авито как разблокировать свой аккаунт в

22 BqxvSmoola BqxvSmoola | E-mail | Web | 25. října 2017 v 21:19 | Reagovat

viagra brand buy
<a href="http://genericviagra-onat24.com/">generic viagra</a>
brand viagra without prescription
<a href=http://genericviagra-onat24.com/>generic viagra</a> ’

23 BethanyUng BethanyUng | 27. října 2017 v 5:55 | Reagovat

Oh Lord. I don't know what to do as I have loads of work to do next week semester. Plus the university exams are nearing, it will be a torture. I am already being nervous maybe I should <a href=http://www.scoop.it/t/general-information-134/p/4087047523/2017/10/18/medztop-com>click here</a> to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

24 KbarWamync KbarWamync | E-mail | Web | 28. října 2017 v 9:12 | Reagovat

cialis pill splitting - http://buycialis-ehageneric.com/
cialis 50 <a href=http://buycialis-ehageneric.com/>generic cialis</a> ’

25 Mbjmkobjepe Mbjmkobjepe | E-mail | Web | 4. prosince 2017 v 19:50 | Reagovat

brand generic online viagra
http://vipnowed7.com/
cheapest viagra online
<a href="http://vipnowed7.com/viagra-cost/">viagra pills</a>
discount generic viagra

26 Kdbccfabelo Kdbccfabelo | E-mail | Web | 8. prosince 2017 v 11:40 | Reagovat

debt help http://paydayloansonlinenow.us.com/
approval payday loan <a href=http://paydayloansonlinenow.us.com/>payday loans online direct lenders only</a>

27 Munlbsorenty Munlbsorenty | E-mail | Web | 21. prosince 2017 v 16:19 | Reagovat

bad credit home loans https://1paydayloansonline.com/
installment loans bad credit <a href="https://1paydayloansonline.com/">payday loans online direct lenders only</a>

28 Mlokmorenty Mlokmorenty | E-mail | Web | 21. prosince 2017 v 19:59 | Reagovat

quick personal loans bad credit https://1paydayloansonline.com/
a payday loan company <a href="https://1paydayloansonline.com/">direct lender payday loans</a>

29 Dvenrenaudila Dvenrenaudila | E-mail | Web | 22. prosince 2017 v 19:50 | Reagovat

a payday loan lender
<a href="https://1paydayloansonline.com/">payday advance loan</a>
a payday loan lender
<a href="https://1paydayloansonline.com/">loans online</a>

30 Dbsdbaudila Dbsdbaudila | E-mail | Web | 24. prosince 2017 v 20:46 | Reagovat

payday loan texas
<a href="https://paydayloansxxe.com/">bad credit loan</a>
payday loans direct lender no credit check
<a href="https://paydayloansxxe.com/">payday loans</a>

31 Dbsggaudila Dbsggaudila | E-mail | Web | 25. prosince 2017 v 19:07 | Reagovat

instant personal loan
<a href="https://rfgpersonalloan.com/">bad credit loans</a>
need payday loan today
<a href="https://rfgpersonalloan.com/">online loans</a>

32 Dbsabggaudila Dbsabggaudila | E-mail | Web | 26. prosince 2017 v 21:29 | Reagovat

emergency loan
<a href="https://www.getispaydayloansonline.com/">payday loans online</a>
quick cash loans
<a href="https://www.getispaydayloansonline.com/">online payday loans no credit check</a>

33 Dcfxaudila Dcfxaudila | E-mail | Web | 7. ledna 2018 v 14:00 | Reagovat

a no fax payday loan
<a href="https://paydayacerl.org/">loans online</a>
instant online loans no credit check
<a href="https://paydayacerl.org/">online loans</a>

34 FndDoorge FndDoorge | E-mail | Web | 16. ledna 2018 v 1:31 | Reagovat

women cialis
<a href="http://buyvcialiosonline.com/">cialis 20mg</a>
buy cheap cialis online
<a href=http://buyvcialiosonline.com/>cialis price</a> ’

35 VecIdeobe VecIdeobe | E-mail | Web | 22. ledna 2018 v 1:54 | Reagovat

payday loan direct lenders only
<a href="https://paydayloans-online.us.org/">bad credit payday loans</a>
loan cash
<a href=https://paydayloans-online.us.org/>payday cash loan</a>

36 OndcWhase OndcWhase | E-mail | Web | 24. ledna 2018 v 0:37 | Reagovat

viagra order online
http://genericonlineviaqra.com/
viagra from canada
<a href="http://genericonlineviaqra.com/">viagra prescription</a> OK’

37 VecuImmick VecuImmick | E-mail | Web | 25. ledna 2018 v 14:11 | Reagovat

viagra sales
<a href=http://viasergeneric.com/>order viagra</a>
viagra online consult brand
<a href="http://viasergeneric.com/">purchase viagra</a>  OK’

38 EcfvImmick EcfvImmick | E-mail | Web | 27. ledna 2018 v 3:39 | Reagovat

viagra substitute http://viasergeneric.com/  OK’

39 Brcsabelo Brcsabelo | E-mail | Web | 2. února 2018 v 21:22 | Reagovat

OK’ https://onlineloan.us.org/
cash america payday loans <a href=https://onlineloan.us.org/>bad credit payday loans</a>

40 Dxvaudila Dxvaudila | E-mail | Web | 3. února 2018 v 13:38 | Reagovat

OK’
<a href="https://cashadvanceonline.us.org/">fast payday loan</a>
bad credit easy payday loan <a href="https://cashadvanceonline.us.org/">payday loan</a>

41 Vrcartith Vrcartith | E-mail | Web | 6. února 2018 v 16:44 | Reagovat

OK’
<a href="http://viasergeneric.com/">cheap viagra online</a>
viagra online order
<a href=http://viasergeneric.com/>buy viagra</a>

42 LdfBloli LdfBloli | E-mail | Web | 9. února 2018 v 0:23 | Reagovat

Hello! All!  <a href="http://genericviaser.com/">viagra online</a> viagra dosage <a href=http://genericviaser.com/>viagra</a> ok’

43 Gbbabelo Gbbabelo | E-mail | Web | 13. února 2018 v 5:11 | Reagovat

OK’
<a href="https://writingpaperwritethesis.org/">write my paper for cheap</a>
can someone help me with my homework
https://writingpaperwritethesis.org/ - write my paper for me

44 BrcEnardy BrcEnardy | E-mail | Web | 22. února 2018 v 6:04 | Reagovat

Hi! All!
<a href="http://cialisonlineoansx.com/"></a>
cialis for sale online
<a href="http://cialisonlineoansx.com/">cialis plus</a> OK’

45 GrdMurge GrdMurge | E-mail | Web | 22. února 2018 v 14:03 | Reagovat

Hi!
<a href="http://buycialisomskc.com/">cialis online</a>
cialis no prescription
<a href=http://buycialisomskc.com/>buy cialis online</a> OK’

46 LqhEnardy LqhEnardy | E-mail | Web | 26. února 2018 v 19:04 | Reagovat

Hi! All!
<a href="http://retcialis.com/"></a>
does female cialis work
<a href="http://retcialis.com/">cheap cialis</a> OK’

47 DvsRhisk DvsRhisk | E-mail | Web | 27. února 2018 v 18:50 | Reagovat

purchase viagra professional
<a href=http://cheaperectilepills.com/>cheap erectile pills</a>
viagra mexico
<a href="http://cheaperectilepills.com/">viagra</a> OK’

48 GeraldTup GeraldTup | E-mail | Web | 1. března 2018 v 5:03 | Reagovat

x http://viagraivo.com generic names for viagra
viagra on young guys
<a href=http://viagraivo.com>generic viagra review</a> mixing lortab and viagra

49 Pplobjepe Pplobjepe | E-mail | Web | 3. března 2018 v 4:17 | Reagovat

<a href="http://erectiledysfunctionmedicationpills.com/">erectile dysfunction clinics</a>
viagra and alcohol
<a href="http://erectiledysfunctionmedicationpills.com/">cure erectile dysfunction</a> OK’

50 Ffvinhib Ffvinhib | E-mail | Web | 3. března 2018 v 16:08 | Reagovat

<a href="http://erectiledysfunctionmedicinesus.com/">erectile dysfunction</a>
viagra brand 50 mg generic
<a href=http://erectiledysfunctionmedicinesus.com/>buy cialis</a>  OK’

51 GlulpMox GlulpMox | E-mail | Web | 6. března 2018 v 0:17 | Reagovat

z http://viagraonlinenut.com buy viagra <a href=http://viagraonlinenut.com>viagra</a> how long does viagra take to have effect

52 ErmaCyday ErmaCyday | E-mail | Web | 13. března 2018 v 3:00 | Reagovat

x http://clalisonlineohi.com best place to buy cialis online
harga cialis surabaya
<a href=http://clalisonlineohi.com>buy generic cialis online</a> costo cialis da 5 mg

53 DuncaCyday DuncaCyday | E-mail | Web | 14. března 2018 v 1:54 | Reagovat

e http://cialsonlinebei.com buy cialis
how often can i take cialis
<a href=http://cialsonlinebei.com>cheap generic cialis online</a> delai prise cialis

54 Plpscofe Plpscofe | E-mail | Web | 17. března 2018 v 19:01 | Reagovat

bula do medicamento amoxil
<a href="http://amoxilpillbuy.com/">amoxil</a>
amoxil suspension 750 mg
<a href=http://amoxilpillbuy.com/>amoxil 500</a> ’

55 bakkautilk bakkautilk | E-mail | Web | 9. dubna 2018 v 0:06 | Reagovat

thuoc viagra tac dung gi
<a href=http://viagrabs.com>viagra online</a>
will nc medicaid pay for viagra
<a href="http://viagrabs.com">over the counter viagra</a>
viagra sharm el sheikh

56 bakkautilk bakkautilk | E-mail | Web | 10. dubna 2018 v 2:06 | Reagovat

what is the use of viagra
<a href=http://viagrabs.com>herbal viagra</a>
will a doctor prescribe viagra to a 25 year old
<a href="http://www.viagrabs.com">buying viagra</a>
sex and the city samantha viagra

57 bsrSpoit bsrSpoit | E-mail | Web | 15. dubna 2018 v 0:48 | Reagovat

brand viagra <a href="http://fviagrajjj.com/#">natural viagra alternatives</a> where to buy viagra online <a href="http://fviagrajjj.com/#">buy viagra online cheap</a> OK’

58 bgfClida bgfClida | E-mail | Web | 15. dubna 2018 v 2:39 | Reagovat

viagra sale <a href="http://loviagraosn.com/#">generic viagra cheap</a> viagra women <a href=http://loviagraosn.com/#>generic viagra rx</a> OK’

59 dczClida dczClida | E-mail | Web | 16. dubna 2018 v 17:39 | Reagovat

buy generic viagra online <a href="http://menedkkr.com/#">viagra for sale</a> viagra dosage <a href=http://menedkkr.com/#>viagra</a>

60 bsfClida bsfClida | E-mail | Web | 18. dubna 2018 v 1:11 | Reagovat

buy viagra online <a href="http://fviagrajjj.com/#">how long does viagra last</a> free viagra sample pack <a href=http://fviagrajjj.com/#>discount viagra</a>

61 nsaforenty nsaforenty | E-mail | Web | 28. dubna 2018 v 4:06 | Reagovat

https://ttsitworldwide.com/
1 hour payday loans no faxing <a href="https://ttsitworldwide.com/">faxless payday loans florida</a>

62 bysabelo bysabelo | E-mail | Web | 29. dubna 2018 v 15:44 | Reagovat

personal loan <a href="https://cashadvanceonline.us.org/#">payday loans</a> bad credit no fax payday loans <a href=https://cashadvanceonline.us.org/#>loans now</a>

63 mmkorenty mmkorenty | E-mail | Web | 29. dubna 2018 v 15:59 | Reagovat

auto loans people bad credit <a href="https://ttsitworldwide.com/#">payday loans online</a> payday loans no credit check <a href="https://ttsitworldwide.com/#">ohio payday loan</a>

64 bsfPoupe bsfPoupe | E-mail | Web | 2. května 2018 v 13:40 | Reagovat

viagra online uk <a href="http://viagrapfhze.com/#">generic viagra sildenafil</a> order viagra <a href=http://viagrapfhze.com/#>how does viagra work</a>

65 nfsorenty nfsorenty | E-mail | Web | 2. května 2018 v 18:14 | Reagovat

payday advance loans <a href="https://onlinepaydayloan.us.org/#">lead loans</a> small business loans <a href="https://onlinepaydayloan.us.org/#">payday loans online</a>

66 bdfIllunk bdfIllunk | E-mail | Web | 5. května 2018 v 18:31 | Reagovat

cialis online no prescription <a href="http://cialisotjs.com/#">cialis 5mg</a> cialis coupon <a href="http://cialisotjs.com/#">cialis 20 mg</a>

67 Jamesplaup Jamesplaup | E-mail | Web | 7. května 2018 v 20:20 | Reagovat

Generic Drugs Without Prescription <a href= http://www.sildenafilbsn.com >cheap generic drugs</a> rose

68 nnzabelo nnzabelo | E-mail | Web | 11. května 2018 v 8:28 | Reagovat

financial <a href="https://paydayloans-online.us.org/#">same day payday loans</a> cash advances payday loan <a href=https://paydayloans-online.us.org/#>online payday loans</a>

69 Charlesnew Charlesnew | E-mail | Web | 12. května 2018 v 9:57 | Reagovat

oekawx <a href=  http://onphvia.com# >viagra coupons</a>

70 bakkautilk bakkautilk | E-mail | Web | 16. května 2018 v 2:36 | Reagovat

using viagra with beta blockers
<a href=http://viagrabs.com>This Site</a>
viagra bei apotheke
<a href="http://viagrabs.com">viagra online</a>
viagra to buy in south africa

71 ElmerBah ElmerBah | E-mail | Web | 18. května 2018 v 5:24 | Reagovat

x http://mkbs.net/lyrica/# lyrica pharmacy <a href= http://mkbs.net/lyrica/# >lyrica coupon</a> clear

72 baareashy baareashy | E-mail | Web | 20. května 2018 v 20:11 | Reagovat

actual payday loan companies <a href="https://applygoleader.com/">loans online</a> advanced payday loans <a href="https://applygoleader.com/">payday loans no credit check</a>

73 bakkautilk bakkautilk | E-mail | Web | 23. května 2018 v 20:49 | Reagovat

is viagra bad for sperm
<a href=http://viagrabs.com>try here</a>
where can i buy genuine viagra
<a href="http://viagrabs.com">find more info</a>
cost of viagra 100 mg at walmart

74 bsfMibre bsfMibre | E-mail | Web | 27. května 2018 v 15:09 | Reagovat

cheap viagra <a href="http://qenericviaqra.com/#">buy viagra</a> buy viagra canada <a href="http://qenericviaqra.com/#">online viagra</a>

75 bsdMibre bsdMibre | E-mail | Web | 29. května 2018 v 21:25 | Reagovat

buy cheap generic viagra <a href="http://fviagrajjj.com/#">buy viagra online</a> viagra sale <a href="http://fviagrajjj.com/#">online pharmacy viagra</a>

76 ngvPoupe ngvPoupe | E-mail | Web | 31. května 2018 v 20:59 | Reagovat

free viagra sample pack <a href="http://canadiannowv.com/#">buy cheap viagra online</a> viagra women <a href=http://canadiannowv.com/#>viagra cheap online</a>

77 sdbMibre sdbMibre | E-mail | Web | 6. června 2018 v 17:03 | Reagovat

order cialis <a href="http://hopcialisraj.com/#">tadalafil 20mg</a> tadalafil cialis <a href="http://hopcialisraj.com/#">cialis online</a>

78 bakkautilk bakkautilk | E-mail | Web | 8. června 2018 v 0:09 | Reagovat

best place to order viagra online forum
<a href=http://viagrabs.com>viagra on line</a>
alternatief viagra apotheek
<a href="http://viagrabs.com">viagra professional</a>
viagra wetgeving

79 bakkautilk bakkautilk | E-mail | Web | 9. června 2018 v 15:58 | Reagovat

viagra and constipation
<a href=http://viagrabs.com>viagra soft tabs</a>
viagra make you harder
<a href="http://viagrabs.com">learn this here now</a>
metoprolol and viagra interactions

80 bakkautilk bakkautilk | E-mail | Web | 10. června 2018 v 3:23 | Reagovat

köpa viagra i thailand
<a href=http://viagrabs.com>click</a>
viagra lasting longer in bed
<a href="http://viagrabs.com">official site</a>
best viagra for sale

81 nfsPoupe nfsPoupe | E-mail | Web | 10. června 2018 v 4:49 | Reagovat

viagra for sale <a href="https://holidayrentallorgues.com/">generic viagra sildenafil</a> viagra online <a href=https://holidayrentallorgues.com/>buy cheap viagra online</a>

82 bsdPoupe bsdPoupe | E-mail | Web | 13. června 2018 v 2:46 | Reagovat

a payday loan <a href="https://onlinepaydayloan.us.org">bad credit payday loans</a> payday loans no credit check <a href=https://onlinepaydayloan.us.org>payday loans online direct lenders only</a>

83 bakkautilk bakkautilk | E-mail | Web | 18. června 2018 v 0:43 | Reagovat

pfizer coupons for viagra
<a href=http://viagrabs.com>brand name viagra</a>
online apotheken viagra gГјnstig
<a href="http://viagrabs.com">free viagra samples</a>
how can i get viagra today

84 nnuMibre nnuMibre | E-mail | Web | 20. června 2018 v 21:15 | Reagovat

viagra price <a href="http://www.bitcapblog.com/">viagra generic</a> new viagra <a href="http://www.bitcapblog.com/">viagra generic name</a>

85 bakkautilk bakkautilk | E-mail | Web | 21. června 2018 v 13:29 | Reagovat

viagra how long will i stay hard
<a href=http://viagrabs.com>why not try these out</a>
taking viagra with grapefruit juice
<a href="http://viagrabs.com">purchase viagra online</a>
viagra registered trademark

86 bakkautilk bakkautilk | E-mail | Web | 25. června 2018 v 1:04 | Reagovat

what is the best alternative for viagra
<a href=http://viagrabs.com>hop over to this website</a>
viagra and heart problems
<a href="http://viagrabs.com">useful reference</a>
brand viagra online without prescription

87 bakkautilk bakkautilk | E-mail | Web | 27. června 2018 v 3:10 | Reagovat

is it easy to get viagra from a doctor
<a href=http://www.viagrabs.com>womens viagra</a>
viagra in singapore forum
<a href="http://viagrabs.com">my response</a>
can viagra be taken by heart patients

88 bsfPoupe bsfPoupe | E-mail | Web | 28. června 2018 v 14:29 | Reagovat

cialis tadalafil <a href="http://gocialisgjb.com/">cialis generic</a> tadalafil generic <a href=http://gocialisgjb.com/>generic cialis</a>

89 bsdPoupe bsdPoupe | E-mail | Web | 4. července 2018 v 14:56 | Reagovat

generic viagra 100mg <a href="http://purseinstock.com/">best place to buy generic viagra online</a> online order viagra <a href=http://purseinstock.com/>when does viagra go generic</a>

90 dhcPoupe dhcPoupe | E-mail | Web | 5. července 2018 v 15:57 | Reagovat

viagra generic <a href="http://viagapharmaked.com/">generic for viagra</a> buy viagra canada <a href=http://viagapharmaked.com/>generic viagra</a>

91 jmnEsoca jmnEsoca | E-mail | Web | 16. července 2018 v 4:26 | Reagovat

viagra price <a href="http://newviagrakfv.com/#generic viagra online"> viagra generic online</a> what happens if a girl takes viagra <a href=http://newviagrakfv.com/#viagra>viagra</a>

92 mukFally mukFally | E-mail | Web | 18. července 2018 v 19:49 | Reagovat

viagra uk <a href="http://dejviagram.com/">pfizer viagra</a> natural alternatives to viagra <a href=http://dejviagram.com/>generic viagra 100mg</a>

93 nfcEsoca nfcEsoca | E-mail | Web | 31. července 2018 v 0:19 | Reagovat

cialis for sale <a href="https://forumdemulheres.com/#">cialis no prescription</a> cialis 20 mg <a href=https://forumdemulheres.com/#>cialis no prescription</a>

94 Geremoutilk Geremoutilk | E-mail | Web | 28. srpna 2018 v 5:25 | Reagovat

can you take more than one cialis a day
http://cialisle.com/ cialis medication
drinking and taking cialis

95 Geremoutilk Geremoutilk | E-mail | Web | 11. září 2018 v 2:16 | Reagovat

how soon take cialis
<a href="http://cialisle.com">cialisle.com</a> canadian cialis
generic cialis in thailand

96 Geremoutilk Geremoutilk | E-mail | Web | 19. září 2018 v 15:09 | Reagovat

is indian cialis safe
<a href="http://www.cialisle.com">cialisle.com</a> cialis 10mg
cialis y diabetes tipo 1

97 Pay Day Loan Pay Day Loan | E-mail | Web | 13. října 2018 v 21:07 | Reagovat

near me <a href="https://loansguaranteedapproval.com/">loan estimate</a> loans guaranteed approval <a href=https://loansguaranteedapproval.com/>guaranteed loan</a>

98 Direct Lenders Direct Lenders | E-mail | Web | 16. října 2018 v 4:16 | Reagovat

credit loans guaranteed approval <a href="https://creditloansguaranteedapproval.com/">bad credit loans direct lenders</a> poor credit loans guaranteed approval <a href=https://creditloansguaranteedapproval.com/>credit loans guaranteed approval</a>

99 Get A Loan Get A Loan | E-mail | Web | 16. října 2018 v 4:22 | Reagovat

quicken loans careers <a href="https://loansguaranteedapproval.com/">personal loans guaranteed approval</a> loans guaranteed approval <a href=https://loansguaranteedapproval.com/>personalloans</a>

100 Pay Day Loan Pay Day Loan | E-mail | Web | 16. října 2018 v 4:50 | Reagovat

loans guaranteed approval <a href="https://loansguaranteedapproval.com/">loans guaranteed approval</a> loans guaranteed approval <a href=https://loansguaranteedapproval.com/>personal loans guaranteed approval</a>

101 Quick Loan Quick Loan | E-mail | Web | 16. října 2018 v 11:39 | Reagovat

guaranteed loan <a href="https://loansguaranteedapproval.com/">loan til payday</a> personal loans guaranteed approval <a href=https://loansguaranteedapproval.com/>loans guaranteed approval</a>

102 Fastest Payday Loan Fastest Payday Loan | E-mail | Web | 16. října 2018 v 20:54 | Reagovat

payday loan guaranteed approval <a href="https://loansguaranteedapproval.com/">personal loans guaranteed approval</a> poor credit loans guaranteed approval <a href=https://loansguaranteedapproval.com/>loans guaranteed approval</a>

103 Easy Payday Loan Easy Payday Loan | E-mail | Web | 16. října 2018 v 23:16 | Reagovat

how to apply for a loan <a href="https://loansguaranteedapproval.com/">poor credit loans guaranteed approval</a> guaranteed loan <a href=https://loansguaranteedapproval.com/>loans guaranteed approval</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama