Wicked Angel - Part 24 - END (Yuu Li)

9. října 2016 v 16:51 | ~Calime~

*Tak všem moc děkujeme, že jste s námi a s touto povídkou, vydrželi tak dlouho. Především bych chtěla poděkovat Karin, která nás neúnavně podporovala celou dobu. Takže tímto bych jí chtěla věnovat tuhle kapitolu a v podstatě asi i celou povídku, protože vím, že si kvůli nám toho dost vytrpěla.
Takže moc děkujeme a doufáme, že se Vám celá fanfikce líbila.
Vaše Calime*

*Ahoj ludkovia.
V podstate Calime už napísala všetko hkavné.
Tiež chcem hlavne poďakovať Karin, ktora nas neúnavne podporuje pri každej našej fanfikcii.
Bez nej by som to, aspoň ja, vzdala už sto krát.
Takže je len pochopitelné, keď jej tuto poviedku venujeme. 😊
Ale samozrejme Vám ostatnym anonymným sme tiež hrozne vďačné. To bezpochyby 😊.
Taktiež dúfam,že sa Vám naša spolupráca páčila aj keď Calime mala so mnou občas (dobre stále!!!) 😀 kríž.
Áno priznávam-nebol na mňa spoľah, za čo sa ospravedlnujem hlavne Calime 😀.
Fakt ma to mrzí.
A to je asi tak všetko čo som chcela. 😊
€vil Vás srdečne pozdravuje 😊
Ahoooj ('_')/*


Wicked Angel - Part 24 End!

""Pokud není nic skutečné, není to pak jedno?" řekl.
"Žiješ tady. Není to díky tomu skutečné až dost?"" - Uvnitř mé hlavy - Francesca Zappia

V ruce jsem pevně svírala mobil, který mi půjčila Da Na. Zezadu mě objaly silné paže. Minhyunova hlava se mi uvelebila na rameni: "No tak, růžová palice, pojď domů."
"Buď zticha, psycho," sykla jsem. Za námi se ozvalo znechucené odfrknutí: "Jděte si cukrovat někam jinam." Otočila jsem se k Renovi. Minhyun za mnou kopíroval mé kroky bez toho, aby se ode mě oddělil. To dělal poslední dobou často. Chvílemi to bylo k nesnesení. Měla jsem pocit, že se stále obával toho, že nás znovu rozdělí. Občas jsem měla chuť to být já, kdo nás rozdělí, přinejmenším aspoň stěnou. Nebyla jsem zvyklá na tohle.
"Polib mi," ušklíbl se na něj Psycho. Dloubla jsem ho do žeber: "Nebuď drzý na někoho, kdo ti zachránil ten tvůj velectěnej zadek. Navíc jsi v jeho domě!" Minhyun začala nespokojeně mumlat, nahlas řekl jen: "To ty sem furt lezeš, Růžová palice."
"Snažíš se před touhle štěnicí schovat, že?" zeptal se mě pobaveně Ren. Přikývla jsem: "Tak nějak."
"Můžu ti pomoct zmizet bezzestopy. Tak, aby tě ten hulvát nenašel," navrhl ďábelsky.
"Vážně?" vyjekla jsem nadšeně.
"Bez problémů," mrkl na mě. Minhyun začal vrčet. Odlepil se ode mě a odešel naštvaně ven. Nesnášel, když jsme si z něj s Renem utahovali.
Ren nad jeho reakcí protočil oči: "Citlivka. Ale co tu vlastně děláš?" Uviděl mobil v mé ruce. Povzdechl si: "Měla bys to udělat." V tom se do místnosti vřítil Minhyun. Popadl mě za ruku a přitom si mumlal: "Seru na to, prostě tady nebudeš s tím debilem. Jedině přes moji mrtvolu. Fakt na to seru!" S těmi slovy mě táhl z místnosti pryč. Začala jsem se smát. Jeho žárlivost byla až roztomilá. Když jsem byla vlečena okolo Ren, tak jsem na něj zamávla mobilem: "Tohle si půjčím k nám." Pobaveně přikývl.
"Nekřeň se, debile," utrousil Psycho.

Vylezli jsme na slunečnou pláž. Minhyun přestal pospíchat. Náhle jsme šli ruku v ruce.
"Hej, prostě nemám rád, když k nim chodíš," odmlčel se: "Proč jsi tam vůbec byla zase?" Ukázala jsem mu telefon: "Nevystopovatelný." Zamračil se. Věděl moc dobře, že nás nikdo nesmí najít. Naše životy byl na hranicích. Oba jsme si moc dobře uvědomovali fakt, že můžeme žít jen díky Renovi. To on nás dostal pryč ze země. To on skryl naší identitu. Pro teď jsme byli v Koreji pohřešovaní.
"Uděláš to?" zeptal se nejistě. Přitom mi stiskl ruku pevněji, než bylo nutné. Přikývla jsem. Tohle byla věc, která mě celou dobu, co jsme byli tady, trápila.
"Hej, Psycho, budeš celou dobu u mě?" zastavila jsem se. Minhyun se pokřiveně usmál: "Po zbytek svého života." Po těch slovech mi vtiskl polibek do vlasů: "Protože jsi jen a jen má do konce tvých dní. Oddala ses psychoušovi. To je téměř stejné, jako podepsat smlouvu s Ďáblem. I když ten by byl asi zlatíčkem oproti mně."
"Nenuť mě si to rozmyslet," odstrčila jsem ho od sebe. Zasmál se a přitáhl si mě zpět do náručí: "Volej. Budu tě celou dobu držet." Ulevilo se mi. Rozechvělými prsty jsem začala na mobilu vyťukávat číslo. Vyschlo mi v krku. Minhyun mi dělal uklidňující kroužky na zádech. Mobil začal vytáčet hovor. Polkla jsem a přiložila si telefon k uchu.
"Halo? Prosím? Yuu Li?" ozval se pohotově ženský hlas. Po tváři mi začaly téct slz. Minhyun mě pustil a začal je otírat.
"Ahoj, mami," promluvila jsem přes stažené hrdlo. Uslyšela jsem, jak začala vzlykat: "Yuu Li, kde jsi? Jsi v pořádku? Vrať se, prosím. Yuu Li!" Přes rty se mi vydral vzlyk: "Maminko, já nemůžu."
"Proč? Jestli máš nějaký problém, tak ho vyřešíme. Slibuji. Jen se, prosím, vrať domů." Zavrtěla jsem hlavou: "Tohle nevyřešíme. Já našla jsem někoho, koho miluji celým svým srdcem a chci zůstat s ním. Nemůžu se vrátit k životu, jaký jsem žila před tím. Nejde to. Mám tě strašně moc ráda, ale nemůžu se k tobě vrátit. Tady je mi líp."
"Yuu Li, prosím," zaúpěla.
"Ne, mami. Už mě nehledej. Musí ti stačit, že jsem na živu a jsem šťastná. Slibuji ti, že ti budu volat." Na druhé straně nastalo ticho. Minhyun mě neustále bezeslov chlácholil. Ty minuty jako by byly nekonečné. Nakonec se nakonec ozvalo: "Budeš mi doopravdy volat? Uvidím tě ještě někdy?"
"Nevím, maminko," spolkla jsem vzlyk: "Pokusím se tu nějak udělat. Ale teď ne. Pro teď ani nesmíš nikde mluvit o tom, že jsem ti volala. Musíš dělat, jako když jsem mrtvá. Tak budu v bezpečí."
"Budeš v bezpečí?"
"Ano, má dobrého ochránce," zamumlala jsem. Psycho se prohnaně usmál, i když měl na čele vrásky od starosti. Ještě chvíli jsme mluvily. Poté jsem zavěsila. Zhroutila jsem se do prohřátého písku. Minhyun mě starostlivě přidržoval. Opřela jsem se o něj. Nic neříkal, ani na to, že měl celé tričko mokré od mých slz. Jen tiše čekal, až se vypláču.
"Musím se držet, abych se na tebe nevrhnul," zavrčel Minhyun, když jsem doplakala. Vycenila jsem na něj zuby: "Nechtěj vědět, co bych s tebou udělala, kdyby ses o to jen pokusil." Oceňovala jsem jeho snahu mě rozveselit. Naklonil se ke mně, aby mě políbil, když v tom okolo mé ruky něco proletělo. Psycho sprostě zaklel a držel se přitom za rameno. Vyděšeně jsem se ohlédla.
Stál tam Ren s paintballovou pistolí v ruce. Podívala jsem se zpět na Mihnyuna, kterému mezi prsty začala vytékat zelená barva.
"Ten kretén mě střelil!" žasnul přes zaťaté zuby. Dala jsem se do smíchu. Psycho vyskočil: "Já tě zabiju, ty debil!" Rozeběhl se směrem k Renovi. Ten v klidu zamířil a znovu vystřelil. Následovala další sprška kleteb. Hlasitě jsem se smála. Vedle mě se usadil Da Na: "Myslím, že se s těmahle blbounama se nikdy nudit nebudeme." Minhyun skočil po Renovi a sundal ho k zemi. Začali se rvát.
"Taky si myslím," zašklebila jsem. Da Na mi podala malou paintballovou pistoli, kterou měla schovanou za zády. Sama popadla druhou: "Pojďme jim ukázat, kdo je tady pánem." Otřela jsem si stopy po slzách a zvedla jsem se: "Pojďme umravnit, ty naše šílené ochránce."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Karin_Kim55 Karin_Kim55 | Web | 10. října 2016 v 0:27 | Reagovat

Konec..? To už... je vážně konec....? *crying* *CRY!!!!!* *vodopády!*
Já ještě nechci konec.... Q_Q Uhm... TT^TT
...
Oh! Hrozně děkuji!! ^^ Já jsem tuhle povídku také neskutečně užila a hrozně jsem ji prožívala!! *w*
No dobře! Jdu si to přečíst, než tady napíšu nějaké bláboly :D
...
To je prostě... PERFEKTNÍ!!!!! Ted brečím na druhou!!! TT.TT Budete mi muset poslat minimálně balík kapesníčků!!! Je konec téhle úžasné povídky, kterou jsem si neskutečně užívala a odpočítávala hodiny do vydání další kapitoly! TT.TT A navíc.... tohle zakončení bylo prostě... bezkonkurenční!!!! ♥ Je to tak sladké!! A dokonalé! Já nemám slov!! TT.TT
...
Tohle budu hodně dlouho rozdýchávat..... TT.TT

2 Arlenediots Arlenediots | E-mail | 22. července 2017 v 17:15 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
Good luck ;)

XRumer20170721

3 Carolynneemo Carolynneemo | E-mail | 6. srpna 2017 v 0:58 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
Good luck!

XRumer201708

4 Avito777Hex Avito777Hex | E-mail | 16. srpna 2017 v 4:35 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Здравствуйте, дорогие друзья!</b>

Рады будем предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам нужны конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если требуется залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!
Гарантия:

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим... <b>А также, гасим Штрафы ГИБДД за 65% ...</b>

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!

Залив Авито <b>канал Телеграмм  @t.me/avito50 </b>
________

куплю вещи пакетом +на девочку +на авито
авито спб бесплатные
авито +в краснодаре со скидкой
калуга авито бесплатные объявления
авито акции +и скидки

5 VetbAppott VetbAppott | E-mail | Web | 20. září 2017 v 0:18 | Reagovat

bad credit payday loans uk - http://personalnerloan.org/ bad credit payday loans lenders <a href=http://personalnerloan.org/>personal loan online</a> ’

6 VrbyOrnage VrbyOrnage | E-mail | Web | 21. září 2017 v 3:13 | Reagovat

home loans for bad credit - http://loansvtna.org/
instant personal loan <a href=http://loansvtna.org/>fast cash loans</a> ’

7 BvbnBuilla BvbnBuilla | E-mail | Web | 21. září 2017 v 18:36 | Reagovat

3 month payday loans
<a href="http://paydayhhkl.org/">payday loans bad credit</a>
bad credit loan
<a href=http://paydayhhkl.org/>payday loan lenders</a> ’

8 Bloparript Bloparript | E-mail | Web | 22. září 2017 v 2:41 | Reagovat

a faxless payday loan
<a href="http://loansvtna.org/">fast cash loans</a>
payday loans no faxing no credit checks
<a href=http://loansvtna.org/>best payday loans</a> ’

9 Bloparript Bloparript | E-mail | Web | 22. září 2017 v 5:28 | Reagovat

bank account
<a href="http://loansvtna.org/">best payday loans</a>
check into cash
<a href=http://loansvtna.org/>online payday loans</a> ’

10 FsvEnardy FsvEnardy | E-mail | Web | 24. září 2017 v 10:51 | Reagovat

cialis suppliers
<a href="http://retcialis.com/">buy cialis</a>
cialis online prescription
<a href="http://retcialis.com/">buy cialis</a> ’

11 Vqvqblors Vqvqblors | E-mail | Web | 24. září 2017 v 16:00 | Reagovat

price of cialis
<a href="http://gawcialis.com/">cialis online</a>
discount cialis online
<a href=http://gawcialis.com/>generic cialis</a> ’

12 Ldvsloxia Ldvsloxia | E-mail | Web | 24. září 2017 v 22:15 | Reagovat

viagra dosing
<a href="http://fuyviagraf.com/">generic viagra</a>
viagra 100mg
<a href=http://fuyviagraf.com/>viagra online</a> ’

13 BhnjSmoola BhnjSmoola | E-mail | Web | 25. září 2017 v 11:34 | Reagovat

free viagra without prescription
<a href="http://viagracekan.com/">generic viagra</a>
cost viagra
<a href=http://viagracekan.com/>viagra online</a> ’

14 Lewfhheaby Lewfhheaby | E-mail | Web | 25. září 2017 v 11:46 | Reagovat

viagra free sample
<a href="https://viagrawasdc.com/">buy viagra</a>
online viagra name brand
<a href="https://viagrawasdc.com/">cheap viagra</a> ’

15 BhnjSmoola BhnjSmoola | E-mail | Web | 25. září 2017 v 16:49 | Reagovat

buy real viagra
<a href="http://viagracekan.com/">generic viagra</a>
soft viagra
<a href=http://viagracekan.com/>viagra online</a> ’

16 Lewfhheaby Lewfhheaby | E-mail | Web | 25. září 2017 v 19:41 | Reagovat

buy online viagra
<a href="https://viagrawasdc.com/">cheap viagra</a>
herbal viagra reviews
<a href="https://viagrawasdc.com/">generic viagra</a> ’

17 Lvvdtresia Lvvdtresia | E-mail | Web | 26. září 2017 v 23:33 | Reagovat

natural viagra - https://viagraciom.com
viagra pictures <a href=https://viagraciom.com>viagra</a> ’

18 KrtpWamync KrtpWamync | E-mail | Web | 27. září 2017 v 0:25 | Reagovat

cialis tadalafil 5mg once a day - http://haycialis.com/
cialis soft tablets <a href=http://haycialis.com/>cialis</a> ’

19 Fvthsaudila Fvthsaudila | E-mail | Web | 28. září 2017 v 15:47 | Reagovat

fast online payday loans
<a href="https://cashrvyn.com/">payday loan</a>
payday loans online
<a href="https://cashrvyn.com/">payday loans</a> ’

20 Fvthsaudila Fvthsaudila | E-mail | Web | 28. září 2017 v 23:29 | Reagovat

bad credit loans no payday loans
<a href="https://cashrvyn.com/">cash advance online</a>
cash loans no credit check
<a href="https://cashrvyn.com/">payday advances</a> ’

21 PameBuilla PameBuilla | E-mail | Web | 29. září 2017 v 0:35 | Reagovat

army payday loans
<a href="https://installmentsvfacr.com/">quick installment loans</a>
debt consolidation loan bad credit
<a href=https://installmentsvfacr.com/>installments loans</a> ’

22 Avito321Mupt Avito321Mupt | E-mail | 29. září 2017 v 12:32 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Приветствую вас, дорогие друзья!</b>

Рады будем предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам нужны определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если нужен залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

как удалить аккаунт в авито через телефон
как вернуть деньги за заблокирован объявление на авито
авито блокируют аккаунты
как поменять телефон в аккаунте авито
номер подтверждён в аккаунте на авито что это значит

23 vwqeBuilla vwqeBuilla | E-mail | Web | 30. září 2017 v 17:16 | Reagovat

30 day payday loan
<a href="https://installmentloanvelam.com">get installment loan</a>
american loans
<a href=https://installmentloanvelam.com>get installment loan</a> ’

24 FvrcIdeobe FvrcIdeobe | E-mail | Web | 30. září 2017 v 23:18 | Reagovat

loan affiliate programs
<a href="https://cashadvanceamericasev.org">pay day loan</a>
payday direct
<a href=https://cashadvanceamericasev.org>pay day loans</a> ’

25 Lvvodtresia Lvvodtresia | E-mail | Web | 1. října 2017 v 21:20 | Reagovat

herbal viagra alternative - http://viagrapfhze.com/
viagra natural <a href=http://viagrapfhze.com/>online viagra</a> ’

26 Lvvodtresia Lvvodtresia | E-mail | Web | 2. října 2017 v 5:13 | Reagovat

online cheap viagra - http://viagrapfhze.com/
viagra over the counter <a href=http://viagrapfhze.com/>cheap viagra</a> ’

27 Fwjjarript Fwjjarript | E-mail | Web | 3. října 2017 v 14:48 | Reagovat

1500 dollar payday loans
<a href="https://paydayllae.com/">payday loans online same day</a>
cash now
<a href=https://paydayllae.com/>pay day loan</a> ’

28 Muntrheaby Muntrheaby | E-mail | Web | 3. října 2017 v 22:42 | Reagovat

viagra information
<a href="http://sexviagen.com/">buy viagra</a>
viagra free trial
<a href="http://sexviagen.com/">buy viagra</a> ’

29 JtnbIdeobe JtnbIdeobe | E-mail | Web | 4. října 2017 v 2:15 | Reagovat

bank accounts
<a href="https://paydayloamec.com/">cash advance</a>
same day online payday loans
<a href=https://paydayloamec.com/>payday loans</a> ’

30 Debxobjepe Debxobjepe | E-mail | Web | 4. října 2017 v 22:40 | Reagovat

viagra wholesale - http://sexviagen.com/
viagra soft <a href="http://sexviagen.com/">viagra pills</a> ’

31 Debxobjepe Debxobjepe | E-mail | Web | 5. října 2017 v 6:29 | Reagovat

canadian pharmacy online viagra - http://sexviagen.com/
viagra generic online <a href="http://sexviagen.com/">generic viagra</a> ’

32 BethanyQst BethanyQst | E-mail | Web | 10. října 2017 v 20:43 | Reagovat

http://smartpound.com/user.php?login=tfaltin57&view=history

33 AqrhdZigork AqrhdZigork | E-mail | Web | 11. října 2017 v 1:57 | Reagovat

buy cialis online doctor - http://genericcialis-viaed.com/
cialis professional review <a href=http://genericcialis-viaed.com/>cheap cialis</a> ’

34 Vbholblors Vbholblors | E-mail | Web | 12. října 2017 v 4:31 | Reagovat

generic cialis 40 mg
<a href="http://genericcialis-viaed.com/">generic cialis</a>
cialis 10 mg daily
<a href=http://genericcialis-viaed.com/>cheap generic cialis</a> ’

35 Bbtbfeteot Bbtbfeteot | E-mail | Web | 12. října 2017 v 7:01 | Reagovat

pharmacy viagra
<a href="http://viagraonline-getonl.com/">viagra prescription</a>
viagra facts
<a href=http://viagraonline-getonl.com/>buy viagra</a> ’

36 Kdsnfabelo Kdsnfabelo | E-mail | Web | 22. prosince 2017 v 15:48 | Reagovat

loans payday loans https://24hrspaydayloans.com/
car loans for bad credit <a href=https://24hrspaydayloans.com/>payday loans</a>

37 Dbsabggaudila Dbsabggaudila | E-mail | Web | 26. prosince 2017 v 23:53 | Reagovat

startup business loans
<a href="https://www.getispaydayloansonline.com/">online payday loans direct lenders</a>
same day payday loans
<a href="https://www.getispaydayloansonline.com/">payday advance loans</a>

38 Dbsdbaudila Dbsdbaudila | E-mail | Web | 30. prosince 2017 v 16:33 | Reagovat

cash advance payday loans online
<a href="https://cashadvancezqko.com/">3 month payday loans</a>
a payday loan
<a href="https://cashadvancezqko.com/">loans no credit check</a>

39 JmfvIdeobe JmfvIdeobe | E-mail | Web | 2. ledna 2018 v 17:19 | Reagovat

bad credit loans no payday loans
<a href="https://paydayaazt.org/">payday loans online</a>
no credit check non payday loan
<a href=https://paydayaazt.org/>payday loans online direct lenders only</a>

40 Dndaudila Dndaudila | E-mail | Web | 4. ledna 2018 v 13:08 | Reagovat

fast loans bad credit
<a href="https://paydayvtulo.org/">payday advance loans</a>
$500 payday loan
<a href="https://paydayvtulo.org/">best online payday loans</a>

41 JbbIdeobe JbbIdeobe | E-mail | Web | 6. ledna 2018 v 5:26 | Reagovat

adverse credit payday loans
<a href="https://personalnae.org/">loans payday</a>
cash advance loan
<a href=https://personalnae.org/>same day payday loans</a>

42 FbdIdeobe FbdIdeobe | E-mail | Web | 10. ledna 2018 v 3:11 | Reagovat

pay day loan affiliate
<a href="https://paydayloans-online.us.org/">online payday loans no credit check</a>
installment payday loans
<a href=https://paydayloans-online.us.org/>payday loan online</a>

43 MndWhase MndWhase | E-mail | Web | 11. ledna 2018 v 13:38 | Reagovat

female viagra drug
<a href="http://viagrapfhze.com/">buy viagra now</a>
buy viagra soft online
<a href="http://viagrapfhze.com/">order viagra online</a> ’

44 FntDoorge FntDoorge | E-mail | Web | 15. ledna 2018 v 12:35 | Reagovat

low dose cialis daily in canada
<a href="http://cialisenax.com/">cialis no prescription</a>
24 hour cialis
<a href=http://cialisenax.com/>cheap cialis online</a> ’

45 GevDoorge GevDoorge | E-mail | Web | 17. ledna 2018 v 15:12 | Reagovat

buy cialis uk
<a href="http://jrucialis.com/">cialis prescription</a>
5 mg cialis
<a href=http://jrucialis.com/>cialis canada</a> ’

46 VecIdeobe VecIdeobe | E-mail | Web | 22. ledna 2018 v 12:41 | Reagovat

fresno california
<a href="https://paydayloans-online.us.org/">payday loan lenders</a>
personal loans no credit check
<a href=https://paydayloans-online.us.org/>payday loans</a>

47 Lssdvdfeteot Lssdvdfeteot | E-mail | Web | 24. ledna 2018 v 14:40 | Reagovat

viagra spam
http://viasergeneric.com/
generic viagra online
<a href=http://viasergeneric.com/>online viagra</a> OK’

48 Rvdobjepe Rvdobjepe | E-mail | Web | 27. ledna 2018 v 19:54 | Reagovat

viagra canadian pharmacy http://genericonlineviaqra.com/ ok’

49 Rokobjepe Rokobjepe | E-mail | Web | 30. ledna 2018 v 10:58 | Reagovat

brand generic online viagra http://genericonlineviaqra.com/ ok’

50 Mhtorenty Mhtorenty | E-mail | Web | 1. února 2018 v 18:29 | Reagovat

OK’ https://cashadvanceonline.us.org/
lendup <a href="https://cashadvanceonline.us.org/">best payday loans</a>

51 Vrcartith Vrcartith | E-mail | Web | 5. února 2018 v 17:52 | Reagovat

OK’
<a href="http://viasergeneric.com/">online viagra</a>
free viagra
<a href=http://viasergeneric.com/>buy viagra online</a>

52 HpzChive HpzChive | E-mail | Web | 12. února 2018 v 6:13 | Reagovat

OK’
<a href="https://writebusinessplanus.org/">get business plan</a>
help academic homework service
https://writebusinessplanus.org/ - business plans

53 Gbrinhib Gbrinhib | E-mail | Web | 19. února 2018 v 6:03 | Reagovat

<a href="https://bestpaydayloan.us.org/"> online loans</a>
anyday payday loans <a href=https://bestpaydayloan.us.org/> payday loans</a>
OK’

54 Mndorenty Mndorenty | E-mail | Web | 21. února 2018 v 2:22 | Reagovat

OK’ https://loanonline.us.org/
advanced payday loans <a href="https://loanonline.us.org/">online payday loans</a>

55 dafautilk dafautilk | E-mail | Web | 28. února 2018 v 3:04 | Reagovat

woman feeds man viagra for three days
<a href=http://viagrabs.com>viagra online</a>
how long wait after taking viagra
<a href="http://www.viagrabs.com">viagra online</a>
ordering viagra online from canada

56 FvvRhisk FvvRhisk | E-mail | Web | 3. března 2018 v 5:07 | Reagovat

best prices on brand viagra
<a href=http://buyerectionpills.com/>erectile dysfunction</a>
cheap female viagra
<a href="http://buyerectionpills.com/">generic viagra</a> OK’

57 GlulpMox GlulpMox | E-mail | Web | 6. března 2018 v 3:35 | Reagovat

e http://viagraonlinenut.com viagra online coupons <a href=http://viagraonlinenut.com>buy viagra</a> viagra wirkung stoppen

58 Fntobjepe Fntobjepe | E-mail | Web | 7. března 2018 v 14:09 | Reagovat

Hi All!
<a href="http://viasergeneric.com/">generic viagra</a>
viagra online discount
<a href="http://viasergeneric.com/">generic viagra</a> OK’

59 CantoTup CantoTup | E-mail | Web | 10. března 2018 v 17:05 | Reagovat

n http://viagrraver.com buy generic viagra online
am i too young to use viagra
<a href=http://viagrraver.com>buy generic viagra</a> why does he need viagra

60 Lmmobjepe Lmmobjepe | E-mail | Web | 13. března 2018 v 15:36 | Reagovat

Hi All!
<a href="http://viagracefo.com/">viagra generic</a>
buying viagra online
<a href="http://viagracefo.com/">buy viagra</a> OK’

61 GbdEnardy GbdEnardy | E-mail | Web | 16. března 2018 v 2:09 | Reagovat

Hi! All!
<a href="http://cialisoakdm.com/"></a>
cialis and women
<a href="http://cialisoakdm.com/">cialis pills</a> OK’

62 Lahinhib Lahinhib | E-mail | Web | 2. dubna 2018 v 22:26 | Reagovat

However, it is important to remember that it is possible to transmit infection even if there are no obvious blisters, sores or other symptoms. viagra before and after pictures <a href="http://viagra-onlinenas.com/">cheap viagra online canadian pharmacy</a> online purchase viagra <a href=http://viagra-onlinenas.com/>buying viagra online</a>  By adulthood, nearly all people have been infected with HSV-1. OK’

63 bakkautilk bakkautilk | E-mail | Web | 9. dubna 2018 v 3:57 | Reagovat

how to buy viagra from boots
<a href=http://viagrabs.com>pop over to these guys</a>
what is viagra all about
<a href="http://viagrabs.com">weblink</a>
viagra mapuche en antofagasta

64 bakkautilk bakkautilk | E-mail | Web | 10. dubna 2018 v 6:11 | Reagovat

easiest way to get viagra prescription
<a href=http://viagrabs.com>viagra tablets</a>
name of liquid viagra
<a href="http://viagrabs.com">viagra online</a>
viagra tablets sex timing

65 bsrSpoit bsrSpoit | E-mail | Web | 14. dubna 2018 v 4:39 | Reagovat

online viagra order <a href="http://fviagrajjj.com/#">buy discount viagra online</a> can women take viagra <a href="http://fviagrajjj.com/#">viagra lowest price</a> OK’

66 ehrorenty ehrorenty | E-mail | Web | 30. dubna 2018 v 12:22 | Reagovat

online loan <a href="https://ttsitworldwide.com/#">pay pay loans</a> quick loan online <a href="https://ttsitworldwide.com/#">lead loans</a>

67 dvsIllunk dvsIllunk | E-mail | Web | 3. května 2018 v 5:22 | Reagovat

purchase cialis <a href="http://cialisovnnc.com/#">non prescription cialis</a> tadalafil 20mg <a href="http://cialisovnnc.com/#">tadalafil 20mg</a>

68 bsfPoupe bsfPoupe | E-mail | Web | 4. května 2018 v 0:59 | Reagovat

how long does viagra last <a href="http://viagrapfhze.com/#">buy cheap viagra</a> cheap viagra <a href=http://viagrapfhze.com/#>try viagra for free</a>

69 bakkautilk bakkautilk | E-mail | Web | 16. května 2018 v 6:23 | Reagovat

name of female viagra pill
<a href=http://viagrabs.com>weblink</a>
tim mua thuoc viagra
<a href="http://viagrabs.com">generic viagra india</a>
viagra warning four hours

70 baareashy baareashy | E-mail | Web | Pondělí v 4:45 | Reagovat

guaranteed loan approval online <a href="https://applygoleader.com/">online loans</a> internet payday loans <a href="https://applygoleader.com/">payday loan</a>

71 GeraldTup GeraldTup | E-mail | Web | Úterý v 16:47 | Reagovat

t http://viagraivo.com generic viagra review
viagra and thyroid problems
<a href=http://viagraivo.com>viagra generic name</a> cure for viagra headache

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama